+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Процедура отримання румунського громадянства

Румунія – одна з країн Європейського Союзу (з 2007 року). Згідно із румунським законодавством отримати румунське громадянство можуть не лише люди, які живуть в Румунії, а й ті, чиї прямі предки до 1940 року проживали на Буковині та в Бессарабії.
 
Таким чином, всі "етнічні румуни", які можуть документально підтвердити, що їх прямі родичі в період з 1918 по 1949 роки проживали в Чернівецькій області та деяких районах Одеської області, можуть скористатися правом офіційного поновлення свого румунського громадянства "за корінням".
 
Можливістю поновлення втраченого румунського громадянства можуть скористатися нащадки етнічних румунів до третього покоління (включаючи дітей, онуків, правнуків та неповнолітніх праправнуків).
 
 
Подавши заявку на законне поновлення громадянства Румунії "за корінням", ви отримуєте так званий DOSAR-номер (код вашої справи у державних організаціях Румунії). Отримання вами DOSAR-номера відбувається тільки після скрупульозної перевірки ваших матеріалів Міністерством юстиції і тому практично є гарантією отримання громадянства Румунії. Відмова від надання румунського підданства можлива при скоєнні вами протиправних дій на території Європейського Союзу.
 
Терміном від 8 до 14 місяців комісія Міністерства юстиції Румунії розглядає питання про надання вам громадянства, а по закінченню цього терміну видає відповідний наказ і публікує його на сайті. Громадяни України не можуть відстежити номер своєї справи на сайті самостійно, так як українців не розміщують на сайті. Це відстежуємо ми самостійно через адвоката. Жителі тих країн, де дозволено подвійне громадянство, можуть відстежувати рух своїх документів на сайті Міністерства юстиції Румунії.
 
З моменту публікації Міністерством юстиції Румунії наказу про видачу румунського громадянства, претенденти протягом 6-ти місяців повинні пройти реєстрацію і прийняти присягу. Цю церемонію можна здійснити в дипломатичних представництвах Румунії в Україні для людей з посвідкою на постійне проживання в Україні. Громадяни України приймають присягу в Бухаресті.
 
Прийняття присяги на вірність Румунії – це церемоніал, що передує отриманню повного комплекту документів громадянина Румунії. За конституцією Румунії від громадянина потребується досконале знання румунської мови, але претендент на громадянство, який приносить присягу, повинен продемонструвати, що слова присяги вимовляються усвідомлено.
 
Пройшовши церемонію прийняття присяги, ви отримаєте законний сертифікат про румунське громадянство і можете перейти до оформлення інших особистих документів: румунського свідоцтва про народження, внутрішнього й закордонного паспорта, свідоцтва про шлюб, посвідчення водія тощо.
 

Громадянство Румунії – це можливість користуватися
усіма перевагами Європейського Союзу:

  • Безвізовий режим для поїздок по Європі і 150 країнах світу;
  • Безкоштовне навчання в європейських ВНЗ;
  • Проживання та легальний бізнес на території ЄС;
  • Зберігання особистих коштів у надійних банківських організаціях;
  • Отримання кредитів під свій бізнес на іпотеку
 
Законодавство Румунії передбачає подвійне громадянство. Офіційна процедура отримання громадянства Румунії "за корінням" не потребує відмови від громадянства іншої країни або проживання в Румунії. Потребується лише документально підтвердити приналежність до "етнічних румунів" і опанувати румунську!

Перспектива допоможе вам розпочати нове життя і отримати громадянство Румунії, якого ніколи не позбавляють!

Відкрийте двері своїй мрії разом з Перспективою!

Тел.:   +38 (044) 394 86 06 E-mail:   perspectiva.translations@gmail.com
Моб.:   +38 (095) 070 70 47 Skype:   perspectiva_kiev
    +38 (067) 238 55 15      
    +38 (073) 100 31 81      

 
Процедура отримання румунського громадянства