+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Усний переклад Онлайн-конференцій, Skype-конференцій,вебінарів

Спілкуйся з усім світом, не встаючи із крісла! 

 
Все частіше і частіше в повсякденному житті ми починаємо зустрічатися з терміном «сервіс вебінарів». З розвитком веб-технологій і бажанням людей спілкуватися один з одним за допомогою Інтернету, все більше стають популярними онлайн-сервіси, які використовують як в особистих, так і в ділових цілях. Функціонал таких сервісів, як вебінари і веб-конференції, дозволяє проводити в Інтернеті наради, презентації, ефективно підтримувати зв'язок з віддаленими філіями, закордонними партнерами або клієнтами, проходити навчання та багато іншого.
Наше бюро перекладів «Перспектива» пропонує вам послугу усного послідовного та синхронного перекладу вебінарів та веб-конференцій, скайп-конференцій.
Онлайн-переклад – це усний переклад заходу, організованого в мережі з метою навчання, трансляції, ділових переговорів, презентацій. Зручність даних онлайн-сервісів полягає в тому, що ви можете приймати участь в даному заході, не залишаючи свого робочого місця, міста або країни.
Онлайн-переклад може бути як синхронним, так і послідовним, залежно від часу, який замовник виділяє на захід, кількості іноземних учасників і кількості мов, на які необхідно перекладати; при цьому перекладач може знаходитися в будь-якій частині світу.

Переваги онлайн-перекладу:

  • Доступність -немає необхідності кудись їхати, щоб поспілкуватися з клієнтом або партнером; 
  • Економія - не потрібно витрачати час і гроші на відрядження, закуповувати або орендувати спеціальне обладнання для усного перекладу; 
  • Зручність - можливість рідною мовою. 

Основні області застосування на сьогодні - це бізнес, освіта, медицина, індустрія.

Бізнес.

Даний онлайн-переклад буде зручним для проведення:

  • презентацій з потенційними зарубіжними клієнтами та партнерами;
  • нарад;
  • ділових переговорів.

Освіта.

А також онлайн-переклад ви можете використовувати під час проведення:

  • онлайн-семінарів;
  • тренінгів;
  • курсів.

Послуги усного перекладу за допомогою Інтернету - це розумний та свідомий вибір тих, хто цінує свій час і сили, а також прагне до розвитку і успіху.

 
Тел.:   +38 (044) 394 86 06  
+38 (095) 07 07 047   +38 (067) 238 55 15   +38 (073) 100 31 81
Skype: perspectivatranslations
 

БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ ВАМ!

 
Усний переклад Онлайн-конференцій, Skype-конференцій,вебінарів