+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курси чеської мови

Викладачі: 

    

Чеська мова - шлях до казкової країни.

 
Чехія - надзвичайна країна. Той, хто хоча б раз там побував, вже ніколи не зможе про неї забути або відмовитися від нової можливості зануритися в особливий дух і культуру казкової держави. Тут сучасна культура гармонійно переплітається з кращими досягненнями середньовіччя. Саме в Чехії збереглися багато замків і архітектура тих століть, але при цьому складно знайти кафе, де не буде доступу в Інтернет. Тут пиво тече рікою, а рівню культури при цьому, мабуть, позаздрить не одна країна світу.
 
Щоб повною мірою перейнятися цією культурою і традиціями, варто вивчити чеську мову, адже саме в ній приховано багато тонкощів цього слов'янського народу.
 

Вигідні умови, сучасний підхід.

 
Якщо ви вирішили приєднатися до числа поліглотів або просто додати в свою скарбничку ще трохи знань, ми запрошуємо вас на курси чеської мови в одній з кращих шкіл Києва «Перспектива». Тут зібрані кращі сучасні методики, що дозволяють в короткі терміни досягти відмінних результатів. Під час всього навчання уклін не робиться тільки на одну сферу: мову або граматику. Наш підхід - забезпечення розвитку у всіх напрямах із залученням носіїв мови, яскравих прикладів і пам'ятних образів. Тут немає потреби зубрити або заучувати. Ви легко зрозумієте всі тонкощі, і далі будете сприймати їх просто на підсвідомому рівні.
 
 
Кожному клієнту пропонується кілька варіантів проведення занять. Є групи з вивчення чеської мови для дітей, для початківців, а також для бажаючих просто підвищити свій загальний рівень. Ви можете займатися індивідуально або в групі від 3 до 10 осіб. Проводити заняття вдома через інтернет або навіть запросити своїх співробітників на такі курси. У будь-якому випадку вам нададуть різні варіанти знижок, а при відвідуванні школи в Києві ви завжди знайдете місце на парковці у дворі і отримаєте чашечку чаю або ароматної кави в перерві.
 
 
Скористайтеся можливістю навчання в одній з кращих за результатами шкіл в Україні і подаруйте собі і своїм близьким широкий світ можливостей, культурного розвитку і розширте межі свого світу.
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС