+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Підготовка до тестування TOEFL та IELTS

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - це один із популярних стандартних іспитів для визначення рівня володіння англійською мовою. Ця методика розроблена у 1964 році організацією Educational Testing Service (ETS), щоб тестувати тих людей, для яких англійська мова не є рідною. Успішне складання іспиту і отримання сертифіката TOEFL з високим балом обов’язкове для подачі заяви на навчання в університетах та інших навчальних закладах англомовних країн. Крім того, сертифікат TOEFL нерідко потребується для обіймання вакансії у великих іноземних фірмах. Відмінною особливістю тесту є те, що в його основу покладений американський варіант англійської мови, що потребує спеціальної підготовки для успішного складання іспиту.
 
Первісна версія тесту – Paper-based Test (PBT) – зараз практично не використовується, оскільки складається лише трьох частин: Reading (читання), Writing (письмо) та Listening (аудіювання). Сучасний варіант TOEFL – Internet-based Test (IBT) – включає ще й Speaking (усне мовлення).
 
 
Комплексна методика оцінки рівня володіння англійською мовою IELTS (International English Language Testing System) – другий із розповсюджених іспитів. Його проходження із достатньо високим результатом – необхідна умова для навчання або еміграції в такі країни, як Великобританія, Канада, Австралія та Нова Зеландія.
 
Існують два різновиди тесту IELTS: General Training (більш простий), Academic Module (ускладнений). Успішне складання іспиту у форматі IELTS Academic обов’язкове для вступу до навчальних закладів будь-якої із англосаксонських країн  або ВНЗ, в якому проводиться навчання англійською мовою. Сертифікату IELTS, як свідоцтву високого рівня володіння англійською мовою, довіряють рекрутингові компанії і роботодавці, для яких цей критерій надзвичайно важливий. А більш просту версію тесту - General Training – проходять ті люди, які планують еміграцію в одну з англомовних країн. При чому, вимоги за отриманим балом різні для працевлаштування за різними спеціальностями.
 
Складання тестів TOEFL та IELTS – складна і доволі дорога процедура. Хорошого рівня володіння англійською мовою недостатньо для того, щоб отримати на іспиті високий бал. Для відмінного проходження тестування не можна ігнорувати ретельну підготовку на спеціалізованих курсах.
 
У навчальному центрі "Перспектива" ви будете навчатися у професійних викладачів, які не тільки володіють найпрогресивнішими методиками навчання, а й мають значний практичний досвід супроводження складання тестів TOEFL та IELTS.
 
Наші сертифіковані педагоги знають особливості тестувань TOEFL та IELTS, на заняттях приділяють велику увагу тим дрібницям і тонкощам, від яких залежить успішне складання іспитів. Вони постійно удосконалюються на тренінгах з методик викладання англійської мови для проходження тестів TOEFL та IELTS, і тому ви застраховані від невдачі на іспиті.
 
На заняттях у Навчальному Центрі "Перспектива" ви будете використовувати оригінальні посібники, які допоможуть вам швидко та ефективно засвоювати матеріал. Всім частинам тестів TOEFL та IELTS приділяється достатня увага, але з кожним студентом викладач індивідуально пропрацьовує ті аспекти мови, які є для нього більш слабкими. 
 
В процесі навчання учні регулярно проходять проміжне тестування, що дозволяє викладачеві оперативно змінювати навчальну програму для кращої підготовки до іспитів TOEFL та IELTS. При цьому імітується напружена атмосфера тестів, і студенти поступово адаптуються до некомфортних умов, і при проходженні тестів TOEFL та IELTS не зазнають надмірного стресу.
 
Поєднання високопрофесійного викладання англійської мови, глибоке розуміння тонкощів тестування TOEFL та IELTS, індивідуальний підхід до кожного учня, врахування наявних знать і особливостей психотипу – запорука успішного складання тестів студентами НЦ "Перспектива".

Умови навчання:

Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.

Переваги підготовки до тестів TOEFL та IELTS
у Навчальному Центрі "Перспектива":

  1. Особлива увага приділяється структурі тестів. Добре орієнтуючись у завданнях, ви не будете на іспиті відволікатися на незначні дрібниці і зможете сконцентруватися на змісті своєї роботи.
  2. Під час навчання ви будете практикуватися в типових завданнях, застосовуючи оптимальну стратегію до кожного питання.
  3. Напрацювання вокабуляру. В процесі підготовки ви будете інтенсивно опановувати академічну лексику і вчитися будувати фрази за тематиками, які більш за все розповсюджені в тестах TOEFL та IELTS.
  4. Відпрацьовування навичок правильного використання правил граматики. Ви вивчите правильні граматичні конструкції, навчитесь уникати найбільш розповсюджених типових помилок і зможете легко формулювати грамотні речення.
  5. Ви засвоїте необхідний об’єм слів для важливої частини письмової секції тесту – опис графіків, діаграм та процесів. Викладач допоможе вам навчитися формулювати гарні фрази для написання есе. Під час підготовки до тестів TOEFL та IELTS ви під керівництвом педагога будете виконувати типові для цих іспитів тестові завдання.
  6. Великий об’єм розмовної практики в групі та навчання побудові відповідей із застосуванням академічних слів підготує вас до усної частини іспитів TOEFL та IELTS.

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС