+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Вивчення іноземних мов по Skype

2015-02-01 - 2015-12-31
 

Вивчення іноземних мов по Skype:

На сьогоднішній день важко виділити дорогоцінний час для такого важливого і необхідного заняття, як вивчення іноземних мов. У мегаполісі ми часто стикаємося з проблемою пробок і браку часу. Саме в цьому випадку на допомогу нам приходить Skype. Вивчення іноземних мов в режимі онлайн дуже актуально і має масу переваг. Вивчаючи мову таким способом, Ви маєте можливість перебувати в комфортних умовах і вивчити мову з носієм, незалежно від місця розташування. У нашому центрі у Вас є можливість вивчити 60 іноземних мов "з нуля" до просунутого рівня і отримати сертифікат по закінченні курсу.
 

 

ПЕРЕВАГИ:

  • економія часу;
  • можливість занять з викладачами з іншої країни;
  • вартість занять нижче, ніж у школі;
  • відсутність необхідності в макіяжі, зачісці і підборі одягу;
  • можливість займатися в будь-якому куточку світу;
  • отримання навчальних посібників по електронній пошті;
  • індивідуальний підхід.
 
Для навчання таким способом Вам потрібно ноутбук (комп'ютер, планшет), навушники, мікрофон (при необхідності для вашого пристрою), камера (за бажанням) і бажання вчитися, адже як кажуть: «Скільки мов Ви знаєте, стільки разів Ви людина!».