+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курси перської мови (фарсі)

 
 
  
 
Фарсі - перська (іранська) мова - офіційна мова Ірану. Всього в світі налічується близько 100 мільйонів носіїв фарсі, з них для 40 мільйонів вона є рідною. Перська - найпоширеніша серед мов іранської групи, що входить в індоєвропейську сім'ю.
 
Фарсі використовується по всій території Ірану (країна, яка раніше називалася Персією) і служить там мовою міжнаціонального спілкування. Крім цього вона поширена в Іраку, Ємені, Бахрейні та деяких інших країнах Близького Сходу. На фарсі написано безліч творів світової літератури, які стали визнаними шедеврами світової культури. Перська мова здійснила значний вплив на розвиток деяких іранських, індійських і тюркських діалектів. Перський алфавіт сформований на базі арабської писемності.
 
Остаточно іранська (перська) мова в сучасному варіанті сформувалася тільки в ХХ столітті на основі діалектів фарсі і літературної перської мови (класичної мови персько-таджицької літературної традиції IX-XV століть). На сьогоднішній день хрестоматійна літературна спадщина, створена на фарсі, є загальним надбанням іранців, таджиків і афганців, на ній писали Рудакі, Фірдоусі, Омар Хайям, Сааді, Хафіз, Румі, Джамі і інші великі літератори.
 
Перська (фарсі) - одна з найбільш затребуваних азіатських мов. Її вивчають бізнесмени, які мають діловий інтерес в країнах Сходу, молоді фахівці, які бажають зробити успішну кар'єру в міжнародних корпораціях, любителі сходу, яких приваблює самобутній колорит, древня історія і багатюща культура регіону.
 
Методика викладання фарсі в навчальному центрі «Перспектива» заснована на комунікативному методі. Таким чином за допомогою діалогів швидше засвоюється правильна вимова, загальновживана лексика, а граматика перської мови стає більш зрозумілою.
 
За короткий час студенти освоюють сприйняття перської мови «на слух», отримують навички усного та писемного мовлення, набирають активну лексику і закріплюють граматику.
 
Фахівці навчального центру «Перспектива» працюють з кожним учнем індивідуально в залежності від індивідуального темпу запам'ятовування матеріалу. Викладачі «Перспективи» допоможуть вам освоїти фарсі в найкоротші терміни.
 
 
Викладач - носій перської мови
* Навчання здійснюється англійською мовою

УМОВИ НАВЧАННЯ:

Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.

 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center