+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Фінська мова

Викладачі: 
2015-01-13

 

 
   
 
У навчальному центрі «Перспектива» ви можете записатися на курси фінської мови, що гарантує вам стовідсоткові знання по закінченню і вміння висловлюватися вже з перших уроків. Швидке і якісне навчання з носієм мови забезпечить максимальний прогрес.
 
Вивчання фінської мови в нашій школі ведеться за комунікативною методикою, з особливим підходом до кожного учня в залежності від його рівня знань. Також приділяється чимало часу для вивчення фінської мови для початківців. Урок побудований так, що виділяється час, як групового спілкування, так і індивідуальним вивченню. Проходячи шлях від самих елементарних азів до вільної розмовної лексики та листи, ви знаходите можливість повноцінно володіти отриманими знаннями. Інтенсивний і швидкий темп тренувань змусить бути в тонусі і не пропустити жодного важливого моменту.
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 

ПЕРЕВАГИ:

  • Заняття з носієм з рівня В2. Повне занурення в мовне середовище;
  • Підбір методики викладання по вашому психотипу;
  • Можливість виїзду до учня;
  • Можливість заморозки абонемента 2 рази за курс (для індивідуальних занять);
  • Вчимо говорити, а не вчитися! Акцент у навчанні на розмовну мову! 
  • Отримання сертифікату по закінченню курсу (із зазначенням рівня);
  • Підготовка до іспиту в Посольстві.

 

ОСОБЛИВОСТІ МОВИ:

Фінська мова (фінською - suomi, suomen kieli) є однією з 23 офіційних мов Європейських Співтовариств. На ньому говорять близько 7 мільйонів чоловік. Якщо взяти саму Фінляндію, то відсоток мовців складе 93% населення. Використовується ця мова також і в Норвегії, Швеції. В основному це північні райони, де живуть етнічні фіни. Також нащадки-переселенці є і в Естонії, США, Канаді. Якщо розглянути Росію, то там також можна знайти сліди фінського діалекту. Фінляндія є найближчим північним сусідом Росії і пов'язана з нею загальними історичними фактами. Це в основному Ленінградська область, куди також кочували нащадки на початку 17 століття. Карелія, тут мова має статус національного, разом з вепської і карельським мовами. Вивчення фінської мови дасть вам можливість осягнути таємниці скандинавських народів, розширить ваш кругозір і відкриє в вас нові можливості.
 
Незвичайна і співуча. Великий внесок в його виникнення зробила німецька нація, це помітно і по латинському алфавіту, на якому ґрунтується фінська мова. А ось хоч і спільна історія у фінів з Росією, але все ж фінська далека від російської. Лексика, граматика, мовна структура. Фінська дуже оригінальна і цікава. Маленькі нюанси, такі як - довгота звуку, яка може вплинути на зміст слова, чи маленька питальна частка, приєднуючись до кінця слова утворює питання. Але це все дуже швидко і легко запам'ятовується, виробляється в процесі навчання. Ще однієї мовної особливістю фінської мови вважають складні слова. Такі слова об'єднують десяток простих слів. Це і ускладнює переклад з фінської, особливо на російську. Якщо ви бажаєте вивчати індивідуально, то в навчальному центрі можна скористатися послугами репетитора з фінської мови. Ви якомога глибше зможете вивчити матеріал і розібрати тонкі моменти у вивченні. Час буде приділятися тільки вам, що є дуже ефективним при вивченні.
 
У фінській мові вісім сторін світу, а не чотири, як у більшості інших мов. Для північного сходу, північного заходу, південного заходу і південного сходу є свої слова (а не складові, як у нас): koillinen, luode, lounas, kaakko.
Фінська мова граматично не розрізняє роди, всі рівні перед дієсловом (olin може означати і "я був", і "я була"), прикметником (nuori - це і "молодий", і "молода") і навіть перед займенником (у фінському немає займенника "він" чи "вона", а тільки об'єднує ці два значення слово hän)
У фінській мові немає майбутнього часу. Для його вираження користуються або просто дієсловом у теперішньому часі, або граматичною конструкціює на позначення майбутнього.
Найдовше фінське слово – lentokonesuihkuturbiinimoottoriapumekaanikkoaliupseerioppilas. Воно занесене до книги рекордів Гінеса і значить «учень помічника молодшого офіцера-механіка з турбін реактивних літаків у Збройних силах Фінляндії».
Фінам також належить найдовший інсуючий паліндром – saippuakivikauppias – «торговець милом». 
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС