+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Французька мова

2016-08-19 - 2017-01-19

http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/France_1.jpg
http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/France_2.jpg
 
http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/FR(1).png    http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/%D0%9E%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B0%D0%B5%D0%BC_%D0%BF%D0%BE_%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%B9%D0%BF-4%20(Custom).png
 
Французька мова є однією із найбільш вивчаємих мов. Причиною цьому є не тільки популярність і романтичний дух країни, але й те, що вона є однією з шести офіційних робочих мов Організації Об'єднаних Націй. Центр вивчення французької мови завжди радий новим відвідувачам, бажаючим оволодіти настільки незвичайним і популярним у всьому світі французьким діалектом.
 
Французькою розмовляють у Бельгії. Це частина її франкомовного населення. У Швейцарії (Романд), діаспора в Канаді (приватно у Квебеку), також використовують французьку країни Африки, країни Карибського басейну.
Французька, як багато мелодійності в цьому слові, ви чуєте? А коли ви вимовляєте слово - Франція, які емоції у вас виникають? Ви закриваєте очі і переміщується в казкову країну ароматної випічки, у вас в голові звучить французька мелодія, а ви попиваєте чашечку фірмової кави в одному із затишних кафе в центрі Парижа, з видом на Ейфелеву вежу. А якщо при цьому з вами заговорить привітний офіціант, і ви зможете йому відповісти на найчистішому французькою, та так щоб вас прийняли за корінного жителя? Ну як вам, подобається?
 
Розкріпаченій і правильній мові навчать вас наші кваліфіковані викладачі на курсах французької мови. А створена атмосфера вам допоможе освоїтися і повністю зануритися у вивчення. Уроки французької мови проходять як групові, так і з індивідуальним репетитором. А пряме спілкування з носієм мови в вас вселить не тільки впевненість, а й чітке розуміння місцевого населення, допоможе вам зрозуміти діалект і повною мірою стати наближеним до французів.
 
У школі французької мови допоможуть вам розібратися і з письмової граматикою і з усною фонетикою, яка містить 15 голосних, 17 приголосних і 3 напівголосних звуків. Якщо порівнювати з російською мовою, де голосні переважають, то, незважаючи на цей факт, французький звучить жорсткіше, відчувається чіткість і стійкість звуків. Ні пом'якшення та оглушення приголосних. Дуже специфічна особливість вимови звуків цієї мови.
 
Чекаємо вас на курсах. Повний курс навчання триває п'ять місяців. Тривалість індивідуальних занять з репетитором обумовлюються на місці при виборі зручного часу для репетиторства.
 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ:

Якщо ви вирішили вивчати французьку мову в індивідуальному порядку, ми можемо запропонувати вам допомогу наших досвідчених викладачів. Ви можете займатися з нашим викладачем, а також з носієм язика. Індивідуальні заняття проводяться в будь-який зручний для вас час, на території навчального центру "Перспектива", в самому центрі міста. Або ж викладач приїде до вас, якщо ви побажаєте.
 
 

ПЕРЕВАГИ:

  • Заняття з носієм з рівня А1. Повне занурення в мовне середовище
  • Підбір методики викладання по вашому психотипу. 
  • Заняття в центрі міста ст.м. Золоті Ворота, ст.м. Театральна.
  • Можливість виїзду до учня.
  • Можливість заморозки абонемента 2 рази за курс (для індивідуальних занять).
  • Вчимо говорити, а не вчитися! Акцент у навчанні на розмовну мову! 
  • Отримання сертифікату по закінченню курсу (із зазначенням рівня).
  • На денні заняття діє додаткова знижка 10%. 
  • Підготовка до іспиту в Посольстві.

Покваптеся, кількість місць обмежена!!!

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center