+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Іврит

 
   
 
   http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/%D0%9E%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B0%D0%B5%D0%BC_%D0%BF%D0%BE_%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%B9%D0%BF-4%20(Custom).png
 
Іврит - одна з найдавніших і непростих мов. Він досить своєрідний і багато чим відрізняється від всіх інших мов. Але вивчення івриту може бути абсолютно не складним, а захоплюючим, якщо за справу візьметься мовна школа «Перспектива».
 
Курси серед наших викладачів глобально відрізняються від аналогічних тим, що більшість з них є носіями мови. З їх допомогою можна легко зануритися в мовне середовище в Києві, не виїжджаючи з країни.

Структура занять

Кожне заняття містить у собі насичену і ефективну програму, завдяки якій Ви не просто вивчаєте теоретичний матеріал, а й застосовуєте його на практиці. Такий підхід до навчання дозволяє максимально швидко зрозуміти особливості мови.
 
Читати, писати, перекладати і вільно спілкуватися на івриті Ви зможете, звичайно, не відразу, але досить швидко. Зручно і те, що Ви можете самостійно вибрати для себе форму навчання - індивідуальну або групову. А викладач сформує навчальну програму таким чином, щоб максимально розкрити Ваші лінгвістичні здібності.
 
Вивчення івриту в навчальному центрі «Перспектива» дозволить в стислі терміни отримати максимум користі від пройденого матеріалу. Інтенсивні курси допоможуть менше, ніж за півроку, запастися чудовою базою знань і з легкістю використовувати їх в спілкуванні з носієм івриту.

Опануй іврит за 4 місяці!

Записатися на мовні курси Ви можете при будь-якому рівні підготовки, в тому числі і «з нуля». Викладачі оцінять Ваші здібності і складуть найбільш підходящу для Вас програму навчання. Записавшись на наші заняття, Вам буде запропонований найбільш зручний графік відвідування. Всього за 4 місяці занять з викладачем школи «Перспектива», і Ви зможете не тільки читати, але писати і розмовляти цією давньою мовою!
 
 
Наші уроки легко запам'ятовуються і засвоюються, оскільки викладачі використовують сучасну матеріально-технічну базу та унікальні методики викладання, розраховані на вивчення і засвоєння мови протягом 4-х місяців.
 
 
Вивчення івриту на високоефективному рівні сьогодні може проходити не тільки в країні, де живуть носії мови, але і в Києві. Навчальний центр «Перспектива» - немає нічого неможливого! 
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС

 
 
 
 
 
 
 
Іврит