+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Мовні курси: хінді

 
 
  
 
Мову «хінді» вивчають здебільшого для того, щоб глибше поринути в самобутню і величезну індійську культуру. Її освоюють, щоб дивитися в оригіналі шедеври боллівудського кінематографа, краще зануритися в таємниці індійської філософії і релігії, осягнути йогу та інші езотеричні вчення.
 
Останнім часом курси з хінді користуються все більшим попитом у любителів екзотичних подорожей і підприємців - адже бізнес-співпраця з величезним Індостаном завдяки сучасним способам комунікацій стає все більш привабливою.
 
Хінді разом з англійською є офіційною мовою в Індії. У сучасному вигляді літературний хінді базується на одному з діалектів кхарі болі, який почав формуватися, як самостійна мова, з початку ХIХ століття.
 
У побуті на хінді розмовляє близько 200 мільйонів людей, які проживають в північній і центральній частинах Індійського субконтиненту. Але у хінді є кілька діалектів, які використовуються в регіональних громадах і в інших індійських провінціях. Крім того, компактні поселення, жителі яких говорять на хінді існують в мегаполісах на всіх континентах, тому знання хінді може бути доречним не тільки під час подорожі до Індії.
 
Вивчення хінді в Навчальному Центрі «Перспектива» характеризується комплексним підходом. Наші педагоги розвивають у учнів навички усного мовлення, аудіювання, читання та письмо. Особлива увага приділяється розмовній практиці і напрацюванню значного лексичного запасу. Тому студенти легко запам’ятовують діалоги на хінді і долають мовний бар'єр.
 
Навчання хінді в нашій мовній школі ведеться за тренінгово-комунікативною методикою. Кожен студент освоює мову відповідно до своїх здібностей і особливостей, в максимальному для нього темпі. Уроки будуються так, щоб кожен міг і брати участь в діалогах і виконувати індивідуальні завдання. Насичені заняття, грамотно складені домашні завдання і постійна практика дозволяють швидко освоїти хінді на початковому рівні і отримати можливість інтенсивно вдосконалюватися в мові. 

 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center