+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Угорська мова

Викладачі: 
 
 
  
 
 

Угорська мова- рідкісна, незвичайна, але цікава. І строкатість її, і різноманітність лексики надовго залишаться у вашій пам'яті. Країни, в яких ви вже сто відсотків побували або збираєтеся побувати: Сербія, Словаччина, Румунія, Словенія, Хорватія - це держави, де є окремі регіони з угорською лексикою. Та й далеко за межі України їздити не потрібно. У нашій славній Закарпатській області живуть також носії угорських традицій і мовної культури. Ці доброзичливі і привітні люди завжди готові вас гостинно привитати, вислухати і розповісти про свій народ. Обеззброює їх щирість і доброзичливість, з якими вони намагаються навчити туристів декільком виразам на їхній рідній мові. Як ще барвистіше можна описати красу карпатських гір, як не угорською мовою?

Як, перебуваючи в затишному кафе не спробувати яблучний сидр і не поговорити з місцевими мешканцями. Як, скуштувавши ароматної кави з вершками, яку угорці варять у кожному куточку, не запитати її рецепт. Вишуканішим буде звучати рецепт угорською. Знаючи істинну мову народу, в гостях якого ви знаходитесь, ви зможете наповнитися атмосферою і відчути життя, відчути себе частиною цього місця. І можливо, хтось знає, ви захочете жити там.

Особливості мови

Є в угорській мові одна невелика особливість, віна абсолютно не викликає асоціацій з іншими європейськими словами. Але це зовсім не означає, що в неї немає там коренів. Угорська мова по праву може вважатися однією з найскладніших. Якщо заглибитися в історію її становлення, то ми знайдемо там відбитки європейських народів. Кочувалі племена оногуров, які осіли на території теперішньої Угорщини в кінці 19 століття, привнесли частину слов'янських, іранських і тюркських слів. Багатовікові поневіряння предків сучасних угорців запозичили і частина латинської мови, яка довгий час була другою мовою вищих верств їхнього суспільства. Залишила свій відбиток на мовній культурі і велика Австро-Угорська імперія, кілька тисяч слів з німецької мови, як стверджують лінгвісти.

Навчання угорській мові в нашій школі ведеться в максимально комфортних умовах, наближених до реального спілкування з її носіями. На курсі ми не тільки вивчимо основи, але і зможемо поспілкуватися на абстрактні теми, які знадобляться вам, будучи в цій країні.

Складною ця мова вважається ще й через морфологію, фонетику, певний порядок слів у реченні. Але все це легко і швидко освоюється, потрібно тільки запам'ятати кілька нехитрих правил вимови звуків і побудови речень. За допомогою мовної практики ви швидко опануєте й хитрощі побудови речень. Ось, наприклад, взяти наголос, він в угорській мові завжди падає на перший склад. Склади всі вимовляються чітко, закінчення НЕ проковтують, а приголосні завжди вимовляються твердо.

Мешканці Угорщини свою мову дуже люблять. Вони вважають її мелодійною і квітчастою, як турецька. Глибокою, як англійська. Солодкою, як італійська, плинною як французька. Серйозною, як німецька. Переконливою, як грецька.

Індивідуальні заняття

 
Індивідуальні заняття проводяться в будь-який зручний для Вас час. Викладач також може виїжджати до учня або ж проводити заняття в нашому офісі, який розташований в самому центрі Києва, в двох хвилинах ходьби від м. Золоті Ворота.

Запрошуємо приєднатися до групи!
Рівень А1 (початковий)
Старт групи: 1 листопада

 
Дні занять: понеділок і середа; вівторок і четвер
Розклад: 16:30-18:00, 18:00-19:30; 19:30-21:00
Тривалість заняття: 90 хв., 2 академічні години;
Навчання в групах 5-8 осіб;
Тривалість курсу: 72 ак. години = 36 занять по 90 хв.
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center