+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Італійська мова

2015-05-27
http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/Italy_moon(1).jpg                   http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/Italy_kiss.jpg
 
   

Мова кохання

Ще жодна людина не залишилася байдужою, почувши італійську мову. Жодна людина не змогла сказати, що вона не зрозуміла сенсу пісень, що звучать на теренах цієї країни. Настільки м'яка і чуттєва, що проникає в саме серце. А вивчивши основи діалекту і зрозумівши принцип побудови фраз на курсах італійської мови, ви зможете вільно володіти мовою, не боячись бути не зрозумілим. 
 
Ви зможете співати під балконом у Вероні пісні про кохання, або навпаки запропонувати станцювати на вулицях тихого затишного містечка. Побувати на венеціанському карнавалі теж вважається дуже престижним серед туристів. Ця подія одна з найяскравіших в Італії і,  безумнівно,  запамятовуються на все життя. Навчання італійській мові проходить в теплій, невимушеній, розкутій обстановці. Мова емоцій переплітається з мовою тіла і все стає зрозумілим, потрапляючи в атмосферу найбільш наближену до істинної, ви заговорите італійською вже з перших занять.
 
Особливості мови складалися не одне століття, відігравало роль географічне розташування народу, що говорить італійською. До речі, наше географічне положення відіграє теж важливу роль для вашої зручності. Курси італійської мови в Києві, вул. Лисенка, 8. Чекаємо всіх бажаючих. Другим важливим чинником формування особливостей італійської мови стала  історія.
 
Безумовно, залишили свої відбитки і сусіди, які межують з Італією. Відбувається постійний обмін культурними цінностями і мовою, обмін інформацією та запозичення для вживання в мові. Якщо брати лінгвістичну особливість мови, то вона схожа на німецьку та французьку.
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Заняття з носієм з рівня Intermediate. Повне занурення в мовне середовище.
 • Підбір методики викладання по вашому психотипу. 
 • Заняття в центрі міста ст.м. Золоті Ворота, ст.м. Театральна.
 • Можливість виїзду до учня.
 • Можливість заморозки абонемента 2 рази за курс (для індивідуальних занять)
 • Вчимо говорити, а не вчитися! Акцент у навчанні на розмовну мову! 
 • Отримання сертифікату по закінченню курсу (із зазначенням рівня).
 
 

ІТАЛІЙСЬКА МОВА А1-А2:

 • Тривалість курсу - 4,5 місяця;
 • Кількість занять - 36 занять по 2 академ. години;
 • Дні відвідування - ср, пт;
 • Час - 18.00.
 • По закінченню курсу - СЕРТИФІКАТ!
 
 

ІТАЛІЙСЬКА під час сієсти В "ПЕРСПЕКТИВІ"!

Італійська сієста триває з 12.30 до 15.30. У цей час в Італії майже ніхто не працює. Не втрачайте час! Вивчайте мову, поки всі відпочивають! 
 
Школа італійської мови - це місце де ви зможете отримати повноцінні, глибокі мовні знання і навички. Школа стане вашою родиною на період навчання, де ви навчитеся вільно і без сорому володіти мовою.
Італійська мова - мелодійна й красива. Вона співуча трохи пристрасна, але в той же час просякнута непідробними почуттями. Це мова щирості!
 
Вивчення італійської мови здасться вам легкої забавою і захоплюючою грою. Все це завдяки нашим кваліфікованим викладачам, які використовують особливу комунікативну методику навчання. Повний курс італійської триває пять місяців, тривалість заняття складає дві години.

Поспішайте записатися, кількість місць обмежена!

Марфия Сальваторе с учениками
 
 

Також у навчальному центрі "Перспектива" проводяться індивідуальні заняття.

Можливий виїзд до учня.

 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Тел.: (044) 353 30 36
Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center