+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Італійська мова

Викладачі: 
 

   

Італійська мова - найближча до мови, яка стала основою всіх європейських - латинської. Дивно, але сучасна італійська мова почала поширюватися тільки після закінчення Другої світової війни завдяки виникненню телебачення. До цього вона була практично тільки письмовою мовою правлячої верхівки, державних установ і вчених, хоча роком народження італійської мови історики називають 960 - цим роком датований найбільш ранній знайдений документ італійською.
 
Італійська мова визнана офіційною не тільки в Італії, але і, наприклад, у Ватикані (паралельно з латиною), Швейцарії (кантон Тічино), в деяких областях Хорватії і Словенії та на острові Мальта. Цікавим є те, що в самій Італії існує кілька діалектів італійської мови, які дуже відрізняються один від одного. Але туристам не варто турбуватися - у великих містах молодь користується загальноприйнятою правильною італійською мовою.
 
Італія - ​​одна з найпривабливіших для туристів європейських країн. Ця держава - колиска європейської історії і культури, а за даними ЮНЕСКО понад 60% світових культурних цінностей знаходиться саме в Італії.
 
Італійська мова, одна з найкрасивіших у світі, сміливо може називатися мовою культури, любові і кулінарії. Більшість музичних термінів походять саме з італійської, і навіть опери Моцарта звучать на італійській мові, а не на рідній йому німецькій. Література епохи Відродження - Данте Аліг'єрі, Петрарка, Боккачо - це теж італійська мова. Великий кінематограф - Фелліні, Вісконті, Пазоліні - фільми цих легендарних режисерів зняті теж італійською!
 
В УЦ «Перспектива» ви легко і з задоволенням освоїте італійську мову. Вам не доведеться зубрити граматику - комунікативна методика дозволить вам застосовувати її в конкретних життєвих ситуаціях. У нашій мовній школі ви будете вивчати італійську з кращими викладачами, слухати аудіо-матеріали, користуватися чудовими навчальними посібниками! Чекаємо Вас! 
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 

ПЕРЕВАГИ:

  • Заняття з носієм. Повне занурення в мовне середовище.
  • Підбір методики викладання по вашому психотипу.
  • Можливість виїзду до учня.
  • Можливість заморозки абонемента 2 рази за курс (для індивідуальних занять).
  • Вчимо говорити, а не вчитися! Акцент в навчанні на розмовну мову!
  • Отримання сертифікату по закінченню курсу (із зазначенням рівня).
  • Підготовка до іспиту в Посольстві

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ:

Якщо ви вирішили вивчати італійську мову в індивідуальному порядку, ми можемо запропонувати вам допомогу наших досвідчених викладачів. Ви можете займатися з нашим викладачем, а також з носієм мови. Індивідуальні заняття проводяться по скайпу в будь-який зручний для вас час або ж викладач приїде до вас, якщо ви побажаєте. 
 
 
Якщо ви ще не визначилися чи варто вчити італійську мову
або просто хочете познайомитися з викладачем, тоді:
 
Запишиться
на безкоштовний демо-урок
(20 хв.) прямо зараз!
Записатися
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Тел.:   +38 (044) 394 86 06 E-mail:   perspectiva.translations@gmail.com 
Моб.:   +38 (095) 07 07 047     perspectiva.translations@gmail.com
    +38 (067) 238 55 15      
    +38 (073) 100 31 81 Skype:   perspectiva_kiev
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС