+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курси японської мови

 
 
 
   
 
Японія завдяки феноменальному промисловому зростанню останніх десятиліть стала однією з провідних країн світу. Тому не дивно, що курси японської мови стають все більш популярними: знання японської мови значно розширює бізнес-горизонти і дає істотні переваги при побудові власної кар'єри.
 
За статистикою, японська мова міцно займає третє місце по використанню у всесвітній мережі, поступаючись тільки англійській та китайській. Японська мова є рідною для 130 мільйонів корінних жителів Японського архіпелагу і величезної кількості емігрантів з Країни, де сходить сонце по всьому світу і входить в десятку найпоширеніших світових мов.
 
Освоївши японську мову, ви будете ефективніше співпрацювати з японськими підприємцями, краще розуміючи культуру, етику і особливості світогляду ваших контрагентів і заслужите їх повагу.
 
Знання японської мови дозволяє зробити успішну кар'єру і в технічній професії, оскільки Японія - це світовий лідер в галузі високих технологій.
 
Вивчення японської мови стає все більш популярним в останні роки в зв'язку з ростом інтересу до цієї екзотичної країни з давньою історією, поширенням її самобутньої культури і філософії.
 
Японська мова - це не просто діалект ніндзя і середньовічних самураїв, це мова найпередовіших наукових досягнень, комп'ютерних технологій і робототехніки. Мова Японії якнайкраще відповідає основним особливостям цієї острівної країни: новаторство поряд з вірністю традиціям, консерватизм в поєднанні з інноваціями, особиста свобода і справжній патріотизм.
 
Сучасна японська мова - це продукт тривалої еволюції. У ній багато запозичень з китайської і помітний вплив декількох діалектів острівної держави; кілька разів літературна мова реформувався. Після того, як Японія стала відкритою країною, вона багато запозичила не тільки технологічних досягнень, а й іноземних виразів - тому зараз в японській мові багато слів англійського походження і багатий розвинений сленг.

УМОВИ НАВЧАННЯ:

  • заняття проводяться два рази на тиждень; 
  • тривалість одного заняття складає 2 академ. години; 
  • тривалість курсу - 4 місяці; 
  • після проходження курсу ви отримуєте СЕРТИФІКАТ! 
  • заняття проводяться в ранковий і вечірній час. 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center