+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курси латиської мови

 
 
  
 
Латвія - приваблива країна для імміграції - вона входить до Європейського Союзу, але при цьому в Латвії добре розуміють російську мову, особливо люди старшого покоління. У Латвії жити комфортно і зручно, можна без отримання додаткової візи подорожувати по всій Європі.
 
Отримати посвідку на проживання в Латвії цілком можливо. Для цього потрібно зробити інвестиції в латвійську економіку або придбати в країні нерухомість. Процедура отримання громадянства досить тривала, але юридично проста.
 
Можливістю проживати в Латвії для того, щоб вести бізнес, користуються багато громадян СНД. Але при цьому для працевлаштування, комфортного проживання в країні і успішної ділової активності латиську мову потрібно знати на вельми пристойному рівні. У Латвії є перелік спеціальностей, для прийому на роботу на які потрібно володіти латиською мовою - така робота відноситься до розряду більш високо оплачуваної.
 
Для отримання постійного виду на проживання і, тим більше, громадянства Латвії потрібно скласти державний іспит і отримати відповідний документ про знання латиської мови на рівні не нижче А2 а В1 відповідно.
 
У навчальному центрі «Перспектива» ви можете вивчити латиську мову під керівництвом кваліфікованих педагогів. Комунікативна методика допомагає швидше зняти мовний бар'єр, напрацювати великий лексичний запас, розібратися з граматикою і вимовою.
 
На заняттях з латиської мови багато часу приділяється аудіюванню і говорінню, стандартні побутові фрази засвоюються легко і швидко. Викладач підбирає для учнів оптимальні домашні завдання для того, щоб студенти вивчили латиську мову в максимально комфортному темпі.
 
Ми запрошуємо на курси латиської мови всіх, хто хоче освоїти його швидко і якісно. Незалежно від ваших цілей - навчання в латиському ВНЗ, здача іспитів для отримання посвідки на проживання або громадянство, побудова успішної кар'єри - ми забезпечимо вам якісне викладання латиської мови за найсучаснішими методиками.
 
Вивчайте латиську мову з «Перспективою» - це відкриє вам нові перспективи вашого життя!

     УМОВИ НАВЧАННЯ:

Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.

 

Викладач - носій латиської мови
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС