+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Норвезька мова

Викладачі: 
 
 
     
 
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 
 

ПЕРЕВАГИ:

  • Підручники з Норвегії.
  • Всі види діяльності на уроці: читання, говоріння, аудіювання, письмо.
  • Можливість виїзду до учня.
  • По закінченню курсу отримання сертифікату (із зазначенням рівня).
  • Можливі заняття по Skype.

ЩАСТЯ ПО-СКАНДИНАВСЬКИ!

Збираєтесь в Норвегію в ділову поїздку? Або в якості туриста? Зайдіть спочатку до нас на курси норвезької мови. Ми вас навчимо техніці володіння мовою, поставимо голос та інтонацію вимови, відрепетируємо на практичних заняттях. І якщо у вас, наприклад, мало часу, то за найкоротші терміни ви освоїте ази, які допоможуть вам орієнтуватися серед місцевого населення. 
 
Що є визначного на цій землі так це пейзажі. Серпантини, водоспади, тунелі там всюди. Також варто подивитися на національні костюми, сувеніри, оленячі шкури і головні убори, шкури в Північній Норвегії. А музика? Зачаровують наспіви, ваблять і ваблять вглиб країни за враженнями. 

ЧАСТИНА ІСТОРІЇ:

Мова норвезького народу, лінгвістично, дуже схожа зі шведською і датською. Ці три країни міцно зв'язала історія, і залежність однієї держави від іншої зіграла важливу роль в становленні культур і мов. Якщо поринути в історію всієї Скандинавії, то ми побачимо той факт, що Норвегія і Данія були однією країною до 1814 року. А після поділу, Норвегія була прямо залежна від шведського королівства аж до 1905 року. 
Практичний курс норвезької мови допоможе вам освоїти діалект і все-таки відчути різницю, або схожість мов сусідніх народів. Кваліфікований викладач допоможе вам в цьому. Використовуючи новий підхід разом з методичними тактиками, викладач найбільш ефективно досягне поставленої мети у вивченні кожної з тем. 
Вивчення норвезької мови здасться вам цікавою забавою тому, як створена атмосфера занурення в середу вивчення, благоволить максимальному засвоєнню матеріалу. На уроці також розбирається і граматика, приділяється час письму, приділяється час і розмовній лексиці. Приділяючи увагу дрібним моментам правил написання артикля, який в норвезькій мові виражається за допомогою суфікса, або дієслова. Дієслова не відмінюються за родами чи особами. Суфікса, який позначає час або спосіб при додаванні, і багато чого іншого. Викладач обов'язково приділить цьому більше часу при необхідності, або продовжить заняття, поки людина не буде впевнена у тому, що він розібрався на всі сто відсотків. Корінним народом Норвегії визнані саами. Це дуже цікаві і яскраві люди. Яскравість їх відображається в характері, поведінці, говорі і в одязі також. Незвичайний народ, пращури якого вважали за краще жити у возз'єднанні з природою. Пересувалися вони за стадами оленів. І до цього дня оленярство є невід'ємною і важливою частиною культури. Ми вас навчимо розмовляти рідною мовою місцевих жителів, щоб вони краще зрозуміли вас, щоб ви зрозуміли їх і відчули себе частинкою цього чудового місця. Ви станете одним з 4 мільйонів людей, які зберігають таїнство діалекту. Навчання норвезької мови триває п'ять місяців, два рази на тиждень по дві години. Після закінчення курсу ви отримуєте сертифікат, як підтверджуючий документ ваших знань. 
 
 
 
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС