+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Румунська мова для поновлення громадянства Румунії "за корінням"

Румунія – одна з країн Європейського Союзу (з 2007 року). Згідно із румунським законодавством отримати румунське громадянство можуть не лише люди, які живуть в Румунії, а й ті, чиї прямі предки до 1940 року проживали на Буковині та в Бессарабії.
 
Таким чином, всі "етнічні румуни", які можуть документально підтвердити, що їх прямі родичі в період з 1918 по 1949 роки проживали в Чернівецькій області та деяких районах Одеської області, можуть скористатися правом офіційного поновлення свого румунського громадянства "за корінням".
 
Можливістю поновлення втраченого румунського громадянства можуть скористатися нащадки етнічних румунів до третього покоління (включаючи дітей, онуків, правнуків та неповнолітніх праправнуків).
 

 

Підстави для отримання румунського громадянства

 

 

Процедура отримання румунського громадянства

 

Супроводження процедури отримання румунського громадянства

 

Після того, як пакет документів подано до держорганів Румунії, комісія Міністерства юстиції Румунії розглядається питання про надання вам громадянства, а по закінченню цього терміна видає відповідний наказ і публікує його на сайті. Ця процедура триває від 8 до 14 місяців.
 
За цей період з досвідченим викладачем мовної школи "Перспектива" завдяки ефективним методикам ви опануєте румунську мову на рівні, необхідному для проходження процедури прийняття присяги.
 
Прийняття присяги на вірність Румунії – це церемоніал, що передує отриманню повного комплекту документів громадянина Румунії. За конституцією Румунії від громадянина потребується досконале знання румунської мови, але претендент на громадянство, який приносить присягу, повинен продемонструвати, що слова присяги вимовляються усвідомлено.
 
Мовна школа "Перспектива" зі своїми досвідченими носіями румунської мови підготують вас до принесення присяги за короткий термін. 20 експрес-занять з професійними викладачами допоможуть вам засвоїти граматику, мовлення та поставлять вам правильну вимову. Ви зможете відповідати на питання, ставити їх, підтримувати розмову на побутові теми і заповнювати анкети для отримання документів.
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 
Всі викладачі – носії румунської мови
 

ПЕРЕВАГИ:

  • Інтенсивний курс занять з носієм мови.
  • Можливість брати додаткові індивідуальні уроки.
  • Підбір методики викладання за вашим психотипом.
  • Можливість виїзду до учня.
  • Вчимо говорити, а не вчитися!
  • Отримання сертифікату по закінченню курсу (із зазначенням рівня).
  • Підготовка до співбесіди в посольстві, прийняттю присяги і проходження бюрократичних процедур.
 
 
Законодавство Румунії передбачає подвійне громадянство. Офіційна процедура отримання громадянства Румунії "за корінням" не потребує відмови від громадянства іншої країни або проживання в Румунії. Потребується лише документально підтвердити приналежність до "етнічних румунів" і опанувати румунську!
 
 
 
"Перспектива" допоможе вам розпочати нове життя і отримати громадянство Румунії,
якого ніколи не позбавляють! 

Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: thepoint.center16@gmail.com

Відкрийте двері своїй мрії разом з "Перспективою"!

 
                                        
 
    Безкоштовна кава                   Бонусна програма

 
 

Будемо раді вас бачити!