+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курси словацької мови

 
 
 
  
 
Вивчення словацької мови стає все більш затребуваним в Україні. Для цього є цілком зрозуміла причина: Словацька Республіка - приваблива для імміграції країна, що входить до Європейського Союзу.
 
Словацька економіка знаходиться на підйомі і, на відміну від країн Східної Європи, орієнтована на співпрацю з Францією і Німеччиною. Глибокі економічні, законодавчі та соціальні реформи, проведені в цій слов'янській країні, зробили її дуже привабливою для бізнес-інвестицій, тому підприємництво в Словаччині процвітає.
 
Умовою отримання посвідки на проживання в Словацькій Республіці може бути відкриття власного бізнесу або вступ до університету. Дуже важливо, що підприємець, який отримав посвідку на проживання в Словаччині, може привести з собою дружину/чоловіка або дітей до 18 років, які мають ті ж права на працевлаштування та безкоштовне навчання, що і громадяни країни.
 
Ділова еміграція до Словацької Республіки з країн колишнього Радянського Союзу обумовлена ​​європейською якістю життя, комфортним кліматом, дружнім ставленням до нових громадянам і практично повній відсутності мовного бар'єру.
 
Вивчити словацьку мову набагато простіше, ніж мови інших країн Європи. Вона легко освоюється українцями, росіянами та білорусами, оскільки ці мови дуже схожі, незважаючи на те, що у словацькій мові використовується латинська графіка.
 
Словацька мова належить до західної підгрупи слов'янських мов і є близьким родичем мови сусідньої країни - Чехії. Рідною словацьку мову вважає близько 6 мільйонів людей, з яких 5 мільйонів проживають в Словаччині, а решта - в інших країнах Європи, США та Канаді. Словацька мова є однією з офіційних мов ЄС, а в тих країнах, де носії словацької мови проживають компактно, має статус регіональної.
 
Словацька мова розділена на три групи діалектів, але жителі країни чудово розуміють регіональні діалекти. До XVIII століття на території сучасної Словаччини літературною мовою була близька чеська. У середині XIX століття словацький громадський діяч, лінгвіст і філософ Людовіт Штур створив словацький мовний стандарт, що дозволило дещо спростити мову.
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Тел.: (044) 353 30 36
Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
E-mail: Thepoint.center16@gmail.com
Skype: ThePoint.Center

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС