+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Іспанська мова

 
http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/Spain-Site%20(Small)_400x250.jpg
 п
http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/ES(1).png   http://perspectiva.com.ua/sites/perspectiva.com.ua/files/images/%D0%9E%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B0%D0%B5%D0%BC_%D0%BF%D0%BE_%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%B9%D0%BF-4%20(Custom).png
 
Іспанська мова гостра, імпульсивна, гаряча та емоційна. Такими ж є і його корінні володарі. За високими горами Піренеї живе цей славний народ з палким темпераментом і неймовірною сміливістю. Вони відрізняються від інших європейських країн, а особливо різниться культура і звичаї. Цим і цікава ця країна. Тому й хочеться вивчити мову незвичайного народу, відчути себе частиною історії та ввібрати в себе іспанський запал, хоча б на деякий час.
 
Повний курс навчання триває п'ять місяців. Після закінчення всіх занять ви отримуєте сертифікат, що підтверджує ваші знання. Графік занять дозволить вам вибрати зручний час. З'ясувати всі моменти можна по телефону, або при особистому спілкуванні з викладачем.

Курси іспанської мови:

Навчання іспанській мові проходить у легкій невимушеній обстановці. У нас ви зможете відчути себе повноцінним учасником змодельованих подій. Заздалегідь заготовлена ​​програма допоможе опрацювати реальні ситуації, репліки, побутові перипетії на практиці.

Швидкий темп мови, надмірна жестикуляція і не дотримання дистанції особистого простору - це є норма для іспанського народу. У школі іспанської мови викладають тільки кваліфіковані репетитори, носії мови. Іспанці доброзичливі, добрі і ввічливі. Дуже галантні, особливо, по відношенню до дам. Шанують старість. Самим поважним заняттям в Іспанії вважається корида. А скільки разів ви чули про іспанські винні традиції, і про їх неймовірні родючі виноградники?! Збираючись в цю країну пристрасті, не забудьте прийти спочатку на курси іспанської в навчальний центр «Перспектива». Ми допоможемо вам в найкоротші терміни вивчити необхідні слова і вирази, що застосовуються в побуті. Ми допоможемо вам оволодіти розмовною мовою і індивідуально попрацюємо з кожним студентом.

 

Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.

Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.

 

 

ПЕРЕВАГИ:

  1. Всі види діяльності на уроці: 70% часу Ви вчитесь говорити, 30% читати, писати та слухати;
  2. По закінченню курсу Ви отримуєте СЕРТИФІКАТ (із зазначенням рівня володіння мовою);
  3. Можливі заняття по Skype.
 

 ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ:

Якщо ви вирішили вивчати іспанську мову в індивідуальному порядку, ми можемо запропонувати вам допомогу наших досвідчених викладачів. Ви можете займатися з нашим викладачем, а також з носієм мови. Індивідуальні заняття проводяться по скайпу в будь-який зручний для вас час або ж викладач приїде до вас, якщо ви побажаєте. 
 
 
Навчальний центр «Перспектива» запрошує Вас на курс з вивчення іспанської мови.
Заняття проводить молодий, енергійний викладач.

ПІДРУЧНИКИ:

 
Libro del alumno Passporte Embarque Libro del alumno Nuevo ven Libro del alumno

 
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС