+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Шведська мова А1

 
   
 
Швеція - «цариця Скандинавії», країна дивовижних пейзажів і приголомшливої культури, держава з дуже високим рівнем життя. Шведську мову добре розуміють в Данії, Норвегії, Фінляндії, Ісландії. Для шведів характерні доброта, гостинність, відмінне почуття гумору. Відвідування цієї країни нікого не залишає байдужим, багатьом хочеться, відразу після повернення на батьківщину, взятися за вивчення шведської мови.

ШВЕДСЬКА МОВА 

Шведська мова належить до скандинавських мов, які, в свою чергу, входять в германську групу. Оскільки англійська та німецька теж входять в германську групу, дуже корисно брати приклади для порівняння саме з них. Згадаймо прислів'я: «Шведська мова - це англійський синтаксис з німецькими словами». Частка істини тут є, але не все так однозначно. Шведський синтаксис, наприклад, набагато простіше англійського, а шведський фонетичний ряд майже не має дифтонгів. Але легким шведську вимову не назвеш. Найважчі теми шведської мови - «Фонетика» і «Іменник». В іншому ж вона «легка і коротенька». Так вважає більшість!
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 

ПЕРЕВАГИ:

  • Заняття з носієм з рівня А1. Повне занурення в мовне середовище.
  • Підбір методики викладання по вашому психотипу. 
  • Можливість виїзду до учня.
  • Можливість заморозки абонемента 2 рази за курс (для індивідуальних занять).
  • Вчимо говорити, а не вчитися! Акцент у навчанні на розмовну мову! 
  • Отримання сертифікату по закінченню курсу (із зазначенням рівня).
  • На денні заняття діє додаткова знижка 10%. 
  • Підготовка до іспиту в Посольстві.
 
На курсах шведської мови ми приділимо увагу, як розмовній мові, так і граматиці написання. Попрацюємо над дикцією, навчимося правильно вимовляти слова з потрібним наголосом або слова без шиплячих і гарчалих приголосних, тому що їх просто там немає. Тут існує строгий порядок слів і побудови речень. Як і при вивченні англійської, вам просто необхідно буде його запам'ятати. Складнопідрядні зв'язки при вивченні граматики правопису і питальні конструкції, наявність певної або невизначеної форми іменників, все це легко освоюється при навчанні шведській мові на нашому курсі. Але також вам потрібно буде і потренувати пам'ять. Потрібно буде, крім правил, запам'ятовувати і заучувати артиклі, до яких немає правил, але є історична приналежність.
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center
 

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма
 

БУДЕМО РАДI БАЧИТИ ВАС