+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Про центр

Ми живемо в той час, коли інформація і знання стають найдорожчим товаром. Виграє той, хто робить ставку на самоосвіту і особистий розвиток, здобуває нові знання, розкриває свої потенційні можливості і таланти.
 
Навчальний центр "Перспектива" створений допомогти тим, хто прагне до знань і хоче відкрити для себе нові горизонти, побачити нові ПЕРСПЕКТИВИ свого майбутнього життя.

Як ми це робимо?

Наш центр зібрав професійний творчий викладацький склад - людей, які досягли успіху в певному виді діяльності і володіють великим бажанням ВЧИТИ-ділитися своїми знаннями та вмінням.

Чому Навчальний центр «Перспектива»?

По-перше, Навчальний центр «Перспектива» має 7-річний досвід у сфері викладання і ми вже встигли заслужити повагу і довіру серед наших учнів, а також великих компаній - лідерів українського та міжнародного ринку, для яких ми проводимо тренінги, навчаємо іноземним мови, виконуємо письмові та усні перекази, а також організовуємо свята і різні заходи.
 
По-друге, Навчальний центр "Перспектива" - це гарантія результату! Команда Навчального центру «Перспектива» відноситься до утворення наших учнів з усією відповідальністю, тому люди довіряють нам.
 
По-третє, ми гарантуємо результат! Адже результат залежить від якості процесу навчання. У кінцевому результаті Ви зможете відчувати себе впевнено в будь якій ситуації і зможете відкрити перед собою світ без кордонів.
 
Навчальний центр «Перспектива» відкриває двері для всіх бажаючих отримати якісну освіту! Ми запрошуємо Вас відвідати БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття, тестування, зустріч і знайомство з викладачем, а також обговорити всі можливі варіанти навчання та вибрати найбільш оптимальний варіант саме для Вас!
 
Після проходження курсу - Ви отримаєте не тільки знання і вміння використовувати свої знання, а й сертифікат про проходження курсу!
 
 
Запишіться
на безкоштовне пробне заняття
прямо зараз!
Записатися
 

Розвивайтеся разом з НАМИ!

Тел.: (044) 209 10 06
Моб.: (095) 07 07 047, (067) 238 55 15
Skype: perspectiva_kiev

ДЛЯ ВАС:

                                                                                 
 
Безкоштовна Кава                    Безкоштовна Парковка ***                    Бонусна Програма
 
*** Ми запропонуємо Вам припаркуватися безкоштовно в нашому дворі.
Для цього необхідно зателефонувати нам, коли Ви під'їдете до чорних воріт і ми відкриємо їх спеціально для Вас!

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС!