+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Величко Тетяна

Практикуючий психолог Тетяна Величко.
Вивчала психологію в педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова м. Київ. Там же працювала над темою батьківсько-дитячих відносин. Написала Дипломну роботу «Діти - батьки. Або як створити благотворні відносини з батьками».
Пройшла навчання та сертифікацію з курсу «Практика психологічної допомоги: екофасілітативний підхід», освоїла методики консультування Асоціативних карт Морітц Егетмейера.
Закінчила навчальний курс ведичної астрології в Школі Східної Альтернативної психології.
На даний момент являється студенткою Школи Здоров'я і Радості. У 2012 році брала участь у навчальному майстер-класі Доктора В.В. Сінєльнікова.
У процесі консультування використовує НЛП техніки та адаптовані методики для роботи з підсвідомістю, методом внутрішнього перепрограмування.
Займається проведенням семінарів, групових і клубних занять, проводить індивідуальне консультування (за методом внутрішнього перепрограмування). У своїх заняттях використовує духовні практики і ведичні знання, а також медитативні, тілесно -орієнтовані, дихальні практики, арт- терапію.
 
Від Тетяни Величко «Головним завданням для себе і кожної Людини, бажання бути щасливим, повернення до своїх Родовим коріння. А також знайти, згадати своє призначення. Стати міцними і здоровими Тілом і Духом, побудувати щасливу сім'ю, де Жінка - щаслива Берегиня, а Чоловік надійний захисник.
І для цього нам не потрібно міняти сусідів, батьків, сім'ю, країну. Кожному з нас просто необхідно звернутися до себе самого, очистити серце і свою підсвідомість від злості, відчаю, страхів, агресії, несприйняття та наповнитися сонячної Енергією ЛЮБОВІ! Стати усвідомленими людьми - Господарями свого Життя. Я запрошую Вас на свої заняття відкриття Простору Любові в Собі»
 
Індивідуальна консультація психолога допоможе Вам вирішити  важку життєву ситуацію або сімейний конфлікт, впоратися з депресією, тривогою, стресом, неврозом, низькою самооцінкою, фобією.