+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Центр розвитку дитини

Викладачі: 
2014-07-21
Багато хто не замислюються, що дитячі капризи, погана поведінка, неуспішність у школі не являються приводом постійно лаяти дитину. Це, швидше, сигнал про те, що дитина потребує допомоги.
Те, як проходить дитинство людини, як вона розвивається і проходить процес соціалізації, безпосередньо впливає на її характер у майбутньому.
Найчастіше, батьки думають , що звертатися до психолога варто лише тоді, коли в наявності прояви будь-якого відхилення або хвороби.
Насправді, завдання дитячого психолога - допомогти дітям справитися з його дитячими, але від того не менш важливими, проблемами, позбавитися від надмірних страхів, навчити навичкам успішного спілкування. Така допомога стане дуже корисною для всіх дітей, а для багатьох і зовсім необхідною.
Крім індивідуальних консультацій, в нашому центрі створені терапевтичні групи. Групи є терапевтичними, тому що в процесі таких занять відбувається корекція тої чи іншої небажаної поведінки (усунення страхів, тривоги, розвиток комунікативних навичок). Така терапія проходить у формі спілкування та ігор, тому для дитини це буде захоплююче і приємне проведення часу.
 
Тривалість заняття залежить від віку дітей, адже малюки не можуть довго концентрувати увагу і швидше втомлюються:
 
Діти від 4 до 6 років займаються 45 хв з перервою
 
від 7 до 9 - 60 хв з перервою
 
від 10 до 12 - 60-90 хв
 
 
Для дітей і підлітків від 13 до 17 років більш ефективними будуть індивідуальні консультації, під час яких, вирішуватимуться питання профорієнтації. Саме в цьому віці вперше перед дітьми постає питання про подальший вибір шляху в житті, і саме від того, наскільки точно будуть визначені здібності, таланти і можливості підлітка , залежить його подальший успіх у житті.
Психолог допомагає краще зрозуміти і пізнати себе, використовує широкий спектр тестів і психодіагностичних методик.
 
Ще одним найважливішим моментом гармонізації дитячо-батьківських відносин є знання батьків та навички у вихованні дітей. Звичайно ж, батьки, дуже люблять своїх дітей, але це ще не є свідченням того, що вони завжди грамотно їх виховують. Іноді важливо розібратися в своїх власних емоціях, щоб знайти спільну мову з дітьми. У нашій програмі передбачена школа батьків - індивідуальні консультації для мам, тат і всіх тих, хто виховує дітей.
 
ОЦ Перспектива робить все можливе, щоб Вам було комфортно в нашому затишному навчальному центрі. У нас є безліч переваг спеціально для Вас!
Тільки в ОЦ Перспектива чай, кава - безкоштовно.
Ми запропонуємо Вам припаркуватися безкоштовно в нашому дворіДля цього необхідно подзвонити нам, коли Ви під'їдете до чорних воріт і ми відкриємо їх спеціально для Вас!
Також для Вас в ОЦ Перспектива існує програма лояльності:
Отимуйте бонуси за кожне відвідане Вами заняття. Розкажіть про нас друзям та отримауйте бонуси на Ваш персональний бонусний рахунок за КОЖНЕ заняття, яке пройде Ваш друг! Ця програма діє тільки для власників бонусних ПЕРСПЕКТИВНИХ карт.
 
Записуйтеся прямо зараз за телефонами нашого навчального центру!
 
Тел.: +38 044 209 10 06
Моб.: +38 095 07 07 047, +38 067 238 55 15
Skype: art.perspectiva
E-mail: tmperspectiva@gmail.com