+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

"День творчості і саморозвитку"

 
АКЦІЯ!!!
Вартість 299 грн замість 1200 грн
 
 
УЦ Перспектива представляє вашій увазі захід «День творчості і саморозвитку», який  дасть вам можливість отримати нові враження і подивитися на свої можливості з іншого боку!
Завдяки акції «День творчості і саморозвитку» Ви поринете в світ натхнення й гармонії.
Ви маєте чудову можливість провести цілий недільний день в атмосфері творчості і саморозвитку.
«Один день творчості і саморозвитку» включає:
·         Тренінг з акторської майстерності. Акторська майстерність - це підбір унікальних технік, спрямованих на роботу з собою, своїми емоціями і почуттями. На нашому майстер-класі ви спробуєте 3 техніки спрямовані на розвиток творчого мислення, на вмінні відчувати іншу людину, відчувати свої емоції і вміння їх висловлювати. Майстер-клас триває 3 академічні години. Вартість-350 грн
·         Тренінг по Тайм-менеджменту. Цей майстер-клас про те, як впорядкувати свої справи і змусити час працювати на вас! Особливістю тренінгу є те, що вам буде запропонована конкретна програма, яку можна налаштувати на вашому IPhone, Android, Mac або Windows комп'ютері, так що ви завжди будете ефективно використовувати свої можливості і внутрішні ресурси. Тривалість майстер-класу 2 академічні години. Вартість-300 грн.
·         Майстер-клас «Акварельний живопис по мокрому». Це цікава техніка, в ході якої папір вимочують у воді, а потім вже наносять акварель, завдяки чому виходять незвичайної краси візерунки. На даному майстер-класі ви намалюєте пейзаж. Тривалість майстер-класу 2 академічні години. Вартість-250 грн.
·         Майстер-клас «Живопис маслом» на тему весняний букет. На даному майстер-класі ви спробуєте пару технік живописання пензликом або мастихіном і за 2 академічні години намалюєте повноцінну картину, яку зможете забрати додому. Вартість майстер-класу-300 грн
 
Серед учасників "День творчості та саморозвитку",
котрі заповнила анкету, буде розіграно 4 подарункових сертифіката.
Розіграш буде в 17:10. Особиста присутність на розіграші обов'язкова.
 
Для отріманя сертифіката на безкоштовні заняття, необхідно предоставити паспорт.
 
 
Матеріали включені у вартість
 
Вартість 1200 грн
 
 
 
УЦ Перспектива робить все можливе, щоб Вам було комфортно в нашому затишному навчальному центрі. У нас є безліч переваг спеціально для Вас!
Тільки в УЦ Перспектива чай, кава - безкоштовно.
Ми запропонуємо Вам припаркуватися безкоштовно в нашому дворі. Для цього необхідно подзвонити нам, коли Ви під'їдете до чорних воріт і ми відкриємо їх спеціально для Вас!
Також для Вас в УЦ Перспектива існує програма лояльності:
Приведіть 1 нового друга - отримайте знижку на навчання 10 %
Приведіть 10 нових друзів - вчіться безкоштовно
Крім знижки за друзів, Ви ще отримаєте бонуси на Ваш персональний бонусний рахунок за КОЖНЕ заняття, яке пройде Ваш друг! Ця програма діє тільки для власників бонусних ПЕРСПЕКТИВНИХ карт.
Записуйтеся прямо зараз за телефонами нашого навчального центру!
 
Тел. : (044) 209 10 06
Моб. : (095) 07 07 047, (067) 238 55 15
Skype: art.perspectiva
E - mail : tmperspectiva@gmail.com
 
"День творчості і саморозвитку"
"День творчості і саморозвитку"
"День творчості і саморозвитку"
"День творчості і саморозвитку"
"День творчості і саморозвитку"