+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Дитячий майстер-клас "ВІДКРИЙ В СОБІ ХУДОЖНИКА!"

2016-09-03
 
Зараз, коли так зросли шкільні вимоги до дітей, все масивнішим стає інформаційний потік та кількість щоденних стресів, стає ще важливішим навчити дитину відчувати та проявляти свої емоції.
 
Гармонійний розвиток підлітка неможливий без творчої складової. Але слід зазначити, що сучасні гаджети, хоч і надають великі можливості для креатива, все ж таки відволікають дітей більш примітивними розвагами.
 
Самостійно змішуючи фарби, пробуючи різні мазки, роздивляючись форму предметів та зображуючи її на полотні, дитина задіює обидві півкулі мозку. Це приємне та таке цікаве заняття – малювання – чудово розробляє нейронні зв’язки, робить розкутим мислення, покращує увагу, розвиває фантазію та уяву.
 
У дітей, які полюбля.ть малювати, спеціалісти помічають великі успіхи в засвоєнні іноземних мов та більш легке досягнення взаєморозуміння з ровесниками.
 
Такі діти зазвичай отримують більш високі оцінки з інших шкільних предметів та з великим задоволенням займаються самоосвітою.
 
Як у дорослих, у юних художників, які займаються змалюванням, розвивається звична навичка постановки та досягнення мети. Малювальник вчиться розглядати об’єкт малювання, мислено оцінювати етапи та послідовність робіт, оцінювати значення та взаємний зв’язок деталей. Саме так необхідно діяти і в будь-якому іншому випадку, коли необхідно опанувати процес досягнення своєї мети.

 

Запрошуємо вашого юного генія на майстер-клас
"ВІДКРИЙ В СОБІ ХУДОЖНИКА!"

3 вересня, 12:00
Холст: 25*35
Вартість - 350 грн.

 
Зареєструйтесь прямо зараз
і отримайте 100 бонусів
на Ваш персональний рахунок
Записатися
 
 
 

 

Дитячий майстер-клас "ВІДКРИЙ В СОБІ ХУДОЖНИКА!"