+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Портретний живопис

Викладачі: 
 
Портрет - це один з найскладніших видів малювання, оскільки це не тільки перенесення на папір рис обличчя, а й передача його образу в цілому. Малювання портрету олівцем вимагає певних навичок і, звичайно, терпіння. Але як бути тим, у кого немає природженого таланту до малювання? Дієвий спосіб швидко «записатися» в художники - портретисти - це пройти уроки малювання портрета.


Від початківця - художника до майстра пензля всього за 5 уроків!

Творча майстерня «Перспектива» запрошує Вас пройти курси для початківців і опанувати всіма техніками й прийоми за дуже короткий час.
 

  • На перших заняттях Вам розкажуть про основи малювання олівцем, розкажуть про пропорції обличчя і про те, як правильно працювати із портретом, з чого почати малюнок.
  • На наступних заняттях для початківців, Ви дізнаєтеся про світлотіньову гру, як правильно тушувати й штрихувати портрет, що таке відблиски і як їх відтворити. Не менш цікавою буде інформація про те, як намалювати портрет людини з фотографії в олівцевій та акварельній техніці. Ви познайомитеся з тоном малюнка і дізнаєтеся про всі секрети тонування й промальовування волосся.
  • На завершальних уроках малювання портрету, викладач по курсу розповість про всі тонкощі роботи з аквареллю, про розподіл кольорів на холодні і гарячі відтінки, про багатошаровості портрету й способах накладення мазку. Також Ви опануєте техніку алла-прима.
 
Якщо Ви завжди мріяли малювати портрети, але не знали з чого почати - цей курс саме для Вас. За 5 занять під керівництвом художниці Марії Гусар, викладача НЦ «Перспектива», Ви вивчите основи написання портретів з фотографії. На курсі Ви освоїте класичне побудову портрету, техніки малювання олівцем і аквареллю. На даних заняттях теорія тісно переплітається з творчістю і до кінця курсу Ви навчитеся малювати так як мріяли.
 

Програма курсу «Основи написання портрету» включає в себе:

  1. Знайомство з основами композиції, перспективою, пропорціями обличчя людини, класичними канонами та правилами побудовами портрету. Особливості малювання портрету з фотографії, знайомство з наочними матеріалами, роботами художників, етапами побудови і зображення картини. Вчимося компонувати зображення у форматі. Початок роботи над портретом простим олівцем. Побудова. Виявлення характеру портрету.
  2. Побудова лінійного контуру портрету. Поступове введення тону. Робота з особливостями світлотіньових відносин. Накладання тіней. Особливості роботи з тоном і штрихом. Знайомство з різними засобами виразності.
  3. Вивчення напрямків накладення штрихів. Накладання штриха по формі. Що таке відблиск. Акценти. Накладання тону на обличчя. Як правильно зображати частини тіла людини.
  4. Тональний об'єднання малюнка. Значення фону, як правильно зробити зачіску. Розстановка відблисків. Максимальна тінь і акцент на особливостях характеру портрета. Завершення роботи. На основі отриманих знань і навичок побудови портрета по фото, зробити портрет під акварель на форматі А – 3. Побудова контурного зображення.
  5. Особливості роботи з аквареллю. Знайомство з технікою алла-прима. Робота з кольором і насиченістю. Різниця між теплими і холодними кольорами, способи накладення мазка в акварелі. Багатошаровість і прозорість. Вивчення заливок, розтяжок і техніки алла-прима по мокрому. Робота над портретом в обраній акварельного техніці.
              
 

Умови навчання :

  • Навчання проводиться - 1 раз на тиждень по 4 академ. години.

 

Вартість навчання:

  • Вартість курсу - 800 грн за 5 занять.
 
 

Зареєструйтеся
прямо зараз
та отримайте подарунок
Записатися
 
 
 
 

РАЗВИВАЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Тел.:   (044) 209 10 06
Моб.:  (095) 07 07 047, (067) 238 55 15
Skype: art.perspectiva
 
  

ДЛЯ ВАС:

                                                                                 
 
   Безкоштовна Кава              Безкоштовне Паркування***            Бонусна Програма
 
 
***Мы запропонуємо Вам припаркуватися у нашему дворі. Для цього необходно зателефонувати нам, коли Вы подїдете до чорних воріт і ми відкриємо їх за для Вас!
 

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ!

 
 
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис
Портретний живопис