+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

Програма заміського табору "Майстерня професій" / зимові канікули

Програма табору*:

адміністрація має право змінювати розклад
 
1-й день / 10.00-11.00
Заїзд дітей (розселення, знайомство з табором)
25 грудня 11.00-12.00 Ігри на знайомство та адаптацію (проводить психолог)
  12.00-13.30
Робимо на ватмані розпорядок дня
  13:30-14:00
Обід
  14.00-16.15
Тиха година/ настільні ігри
  16.15-16.30
Полуденок
  16.30-16.50
Підготовка до соляної печери та басейну
  16.50-17.10
Соляна печера
  17.10-17.50
Басейн
  16.50-17.10
Соляна печера
  17.10-17.50
Басейн
  17.50-18.10
Переодягання та сушилка
  18.30-19.00
Вечеря
  20.00-21.00
Робоча конференція (вивчення пісні табору, плани на фінальний концерт)
  21.00-22.00
Творчість (малювання, рукоділля)
  22.00-22.15
Друга вечеря
  22.15-08.00 Відпочинок
 
 
Щоденно
08.00-08.10
Підйом
 
08.10-08.30
Зарядка
 
08.30-09.00
Ранковий туалет
 
09.00-09.30
Сніданок
 
09.30-10.30
Англійська мова (молодша група) / Зйомка відеороліку про табір (старша група) або конкурс
 
10.30-11.30
Майстер-клас по професії
 
11.30-12.30
Ігроманія (настільні, спортивні, ігри на свіжому повітрі та вікторини) 
 
12.30-13.30
Англійська мова (старша група) / Зйомка відеороліку про табір (молодша група) або конкурс
 
13.30-14.00
Обід
 
14.00-16.15
Тиха година/ Психологічні тестування
 
16.15-16.30
Полуденок
 
16.30-16.50
Підготовка до соляної печери та басейну
 
16.50-17.10
Соляна печера
 
17.10-17.50
Басейн або хореографія
 
17.50-18.10
Переодягання та сушилка
 
18.10-18.30
Творчість (малювання, рукоділля)
 
18.30-19.00
Вечеря
 
19.00-20.00
Репетиція концертних номерів
 
20.00-21.00
Шоу-презентація професій 
 
21.00-22.00
Дискотека
 
22.00-22.15
Друга вечеря
  22.15-08.00 Відпочинок
 
 
14-й день /
08.00-08.10
Підйом
07 січня
08.10-08.30
Зарядка
 
08.30-09.00
Ранковий туалет
 
09.00-09.30
Сніданок
 
09.30-11.30
Складання речей, здача постілі
Генеральна репетиція фінального концерту
 
12.00-14.00
Фінальний концерт
  14.00-18.00 Виїзд

Професії та майстер-класи

26.12.2016
10.30-11.30
Сценарист, Менеджер по корпоративным мероприятиям (Event-менеджер)
27.12.2016
10.30-11.30
Підприємець
28.12.2016
10.30-11.30
Природознавчі науки / Космос
29.12.2016
10.30-11.30
Менеджер по туризму
30.12.2016
10.30-11.30
Дизайнер
31.12.2016
 
Новорічна програма
01.12.2017
10.30-11.30
Логист
02.12.2017
10.30-11.30
Детектив, слідчий
03.12.2017
10.30-11.30
Ведучий, телеведучий, радіоведучий
04.12.2017
10.30-11.30
Психолог
05.12.2017
10.30-11.30
PR-менеджер
06.12.2017
 
Різдвяна програма
07.12.2017 12.00-14.00 Фінальний концерт