+38 (044) 394 86 06
  
+38 (095) 07 07 047
  
+38 (067) 238 55 15 
  
+38 (073) 100 31 81
Мови

"Відпочивай і вчися!" в Празі (осінні та зимові канікули)

2016-10-30 - 2016-11-08
 
Запрошуємо школярів на чудові - захоплюючі й корисні – канікули в Празі. Різноманітні заходи, історичні екскурсії, відвідування найдивовижніших місць Чехії, багато розваг і активного відпочинку – це веселі і корисні канікули вашої дитини в Празі.
 
Насичена програма доповнюється щоденними уроками англійської та чеської мови, дітей постійно супроводжує російськомовний куратор, проживання – в відмінному готелі в центрі Праги.
 
Підлітки зможуть покращити свою англійську (або чеську) мову, побачити найцікавіші місця Праги і Дрездена, і ознайомитися з можливостями і особливостями отримання освіти у вищих навчальних закладах Чехії.  
 
Канікули в Празі  кращий вибір для того, хто планує поїздку на тривалі курси навчання мови або збирається отримати освіту в Європі, і для тих, хто любить яскраво, весело і корисно проводити літні канікули, зустрічати нових друзів і хоче насолодитися Європою!
 
 
Проживання: до послуг учасників програми затишний сучасний готель, розташований в спокійному районі в 15 хвилинах від навчальних будівель.  
 
Заняття: навчання (викладають носії мови) проходить в реконструйованій будівлі в центрі Чеської столиці в 10-ти хвилинах ходьби від Вацлавської площі. Студенти по приїзду тестуються і поділяються відповідно до рівня володіння мовою на групи від А1 до Б2. Діти, які показують хороші результати, мають можливість відвідувати додаткові заняття.
 
Всі, хто приїздить на навчання забезпечуються чеської сім-картою.
 
• 20 годин чеської або англійської мови
 дворазове харчування;
 проживання в комфортабельному готелі c wi-fi;
 історичні екскурсії по Празі;
• поїздка в Карлові Вари і Дрезден
 екскурсія в празький зоопарк;
 відвідування університетів Праги;
 прогулянка по річці Влтава на кораблі;
 шопінг в аутлеті
• цілодобове супровід російськомовним куратором
Осінні канікули
Заїзд 30 жовтня
Вартість 520 Евро
Забронювати
Зимові канікули
Заїзд 4 січня
Вартість 520 Евро
Забронювати