+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Зимові канікули в Празі "Відпочивай і вчися!"

2017-01-04 - 2017-01-13
 
Запрошуємо школярів на чудові - захоплюючі й корисні – канікули в Празі. Різноманітні заходи, історичні екскурсії, відвідування найдивовижніших місць Чехії, багато розваг і активного відпочинку – це веселі і корисні канікули вашої дитини в Празі.
 
Насичена програма доповнюється щоденними уроками англійської та чеської мови, дітей постійно супроводжує російськомовний куратор, проживання – в відмінному готелі в центрі Праги.
 
Підлітки зможуть покращити свою англійську (або чеську) мову, побачити найцікавіші місця Праги і Дрездена, і ознайомитися з можливостями і особливостями отримання освіти у вищих навчальних закладах Чехії.  
 
Канікули в Празі  кращий вибір для того, хто планує поїздку на тривалі курси навчання мови або збирається отримати освіту в Європі, і для тих, хто любить яскраво, весело і корисно проводити літні канікули, зустрічати нових друзів і хоче насолодитися Європою!
 
 
Проживання: до послуг учасників програми затишний сучасний готель, розташований в спокійному районі в 15 хвилинах від навчальних будівель.  
 
Заняття: навчання (викладають носії мови) проходить в реконструйованій будівлі в центрі Чеської столиці в 10-ти хвилинах ходьби від Вацлавської площі. Студенти по приїзду тестуються і поділяються відповідно до рівня володіння мовою на групи від А1 до Б2. Діти, які показують хороші результати, мають можливість відвідувати додаткові заняття.
 
Всі, хто приїздить на навчання забезпечуються чеської сім-картою.
 
 
• 20 годин чеської або англійської мови
 дворазове харчування;
 проживання в комфортабельному готелі c wi-fi;
 історичні екскурсії по Празі;
• поїздка в Карлові Вари і Дрезден
 екскурсія в празький зоопарк;
 відвідування університетів Праги;
 прогулянка по річці Влтава на кораблі;
 шопінг в аутлеті
• цілодобове супровід російськомовним куратором
Зимові канікули
з 4 по 13 січня
Вартість 520 Евро
 
 
 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Тел.:   +38 (044) 394 86 06 E-mail:   perspectiva.translations@gmail.com 
Моб.:   +38 (095) 07 07 047     perspectiva.translations@gmail.com
    +38 (067) 238 55 15      
    +38 (073) 100 31 81 Skype:   perspectiva_kiev
 
 
Зимові канікули в Празі "Відпочивай і вчися!"
Зимові канікули в Празі "Відпочивай і вчися!"
Зимові канікули в Празі "Відпочивай і вчися!"
Зимові канікули в Празі "Відпочивай і вчися!"
Зимові канікули в Празі "Відпочивай і вчися!"