+38 (067) 238 55 15
  
+38 (095) 07 07 047
    +38 (073) 100 31 81
 
Мови

Уважаемые клиенты, просим обратить ваше внимание на то, что в феврале-марте офис компании по техническим причинам работать не будет. Разместить свои заказы вы всегда можете по телефону, электронной почте и Viber. О встрече, для подачи документов на апостиль, легализацию или для нотариального заверения, мы всегда можем договориться предварительно. Все наши контакты актуальны как и обязательства перед вами. Приносим свои извинения за временные неудобства. Благодарим за понимание.
Мы всегда будем рады вам помочь! С уважением, БП ТаТЦентр.

Катерина

14 років прожила в Ізраїлі.  
 
Освіта: в Ізраїлі
  • Коледж мистецтв і ремесел (2004) + 2 роки навчання в театральній школі (Тель-Авів);
  • 1,5 років вивчала іудаїзм і єврейські традиції в Цфаті.  
 
В Україні:
  • МАУП, 2012 (бакалавр, англ. мова)
  • 3-річна сертифікатна програма з юдаїки (НаУКМА, 2013) курс поглибленого івриту, що включає теорію і практику перекладу і викладання, з Магістерської програми "Юдаїка" (Національний університет "Києво-Могилянська академія ", 2013);  
 
В даний час - студентка Педуніверситету ім.Драгоманова (фахівець, викладач англ. мова).   З 2012 по 2015 рр. була науковим співробітником Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА.  
 
Програма навчання будується відповідно до вимог Міністерства освіти Ізраїлю і індивідуальних потреб учнів. В ході навчання використовуються різні навчальні посібники з івриту, наочні та аудіо-матеріали. Крім граматики, дається тематична лексика і елементи розмовного івриту (в тому числі, сленг). 
 
 
 
 
 
 
 
Мовні курси: 
Катерина