+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курс ділової української мови

 
     
 
Курс ділової української мови призначений для тих, кому за родом діяльності доводиться стикатися з веденням офіційної документації, виступати перед публікою, вести переговори і укладати угоди. Програма курсу ділової української мови розроблена таким чином, щоб наші студенти могли уникнути помилок і відчувати себе впевнено в роботі з документами і спілкуванні державною мовою України.
 
У навчальному центрі «Перспектива» підготовлений спеціальний курс, розрахований на бізнесменів і підприємців, державних службовців і чиновників, співробітників організацій і установ, які беруть участь в переговорних процесах і оформленні документів  державною мовою України.
 
Програма курсу «Ділова українська мова» передбачає вивчення прийомів офіційно-ділової стилістики української мови, а також мовні норми діловодства та документообігу. Завдяки ефективним методикам викладання, студенти засвоюють знання швидко і ефективно.
 
Ми застосовуємо комунікативно-тренінгову методику викладання з моделюванням можливих ситуацій. Наші викладачі максимально наближують навчальний процес до тих ситуацій, з якими стикаються учні у своїй професійній діяльності.
 
На заняттях в центрі «Перспектива» ви зможете «освіжити» свої знання з лексики, граматики, орфографії і пунктуації, освоїти особливості ділової української мови на практичному рівні. Особлива увага приділяється термінології ділового спілкування, особливостей телефонних та інтернет-комунікацій.
 
Ви навчитеся грамотно складати і оформлювати документи, що застосовуються в офіційній сфері: листи, договори, розпорядження, фінансові папери. Ви будете впевнено проводити наради, ділові переговори, співбесіди та презентації українською мовою.
 
Грамотна українська мова буде важливою складовою вашої кар'єри і однією зі складових вашого довготривалого бізнес-успіху.
 
Графік гнучкий, за взаємною домовленістю між вами та викладачем.
Ми працюємо з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00.
 
Телефонуйте за номерами (050) 400 77 63, (093) 353 30 36
Наші консультанти запишуть вас до вільного викладача на ті години і дні,
коли вам буде зручно.
 
 

 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center

ДЛЯ ВАС:

                                   
 
   Безкоштовна кава               Бонусна Програма