+38 (044) 353 30 36
  
+38 (050) 400 77 63
  
+38 (093) 353 30 36
Мови

Курси корейської мови

 
 
  
 
Швидке промислове зростання, значний політичний вплив і технологічні нововведення країн Азії посилюють інтерес до цього регіону. Одним з азіатських технологічних лідерів є Республіка Корея - «Країна ранкової свіжості».
 
Зовсім невелика держава - одна із всесвітньо відомих виробників комп'ютерної, побутової техніки та автомобілів. Все більше українських підприємців зав'язують ділові зв'язки з Корейської Республікою, і одним з варіантів успішної кар'єри стає отримання вакансії в представництві корейської компанії.
 
Тому вивчення корейської мови стає більш затребуваним - вона потрібна і для успішного ведення бізнесу, і для отримання технічної освіти, і в туристичних цілях.
 
В сучасній Україні існує безліч партнерських програм, які передбачають можливість з'їздити в Корею на навчання або мовну практику, тому вивчати корейську - це корисно і практично.
 
Корейська мова вважається однією з найстаріших мов світу, її історія налічує кілька тисячоліть. Корейський алфавіт називається «Хангиль», він був складений тільки в 1443 році. Він логічно впорядкований, тому хангиль досить просто вивчити, на відміну від ієрогліфічної писемності інших азіатських країн.
 
У корейській мові дуже багато запозичень з китайської та японської мов, а останнім часом - і з англійської. У північно-корейському варіанті зустрічається чимало слів, запозичених з російської.
 
Навчальний центр «Перспектива» надає послуги з професійного навчання корейської мови. Тренінгово-комунікативна методика навчання робить заняття насиченими і цікавими.
 
На уроках комплексно вивчається письмова і розмовна мова, граматика, аудіювання та читання. Корейська мова під керівництвом досвідченого педагога засвоюється швидко і легко.

УМОВИ НАВЧАННЯ:

  • заняття проводяться два рази на тиждень;
  • тривалість одного заняття складає 2 академ. години;
  • тривалість курсу - 4 місяця;
  • після проходження курсу ви отримуєте СЕРТИФІКАТ!
  • заняття проводяться в ранковий і вечірній час. 

 

ПОЧНІТЬ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З НАМИ!

 
Тел.: (044) 353 30 36

Моб.: (050) 400 77 63   +38 (093) 353 30 36
Skype: ThePoint.Center